حریم خصوصی

حریم خصوصی


قنج برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی قابلیت‌ها و امکانات وب‌سایت اطلاعاتی از کاربران خود، ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران خود قائل است درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی مطمئن و امن را به کاربران خود ارائه دهد.
قنج برای دریافت، پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران خود درخواست می‌کند؛ تمامی فعالیت‌های قنج قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرایند خرید کاربران محترم، فاکتور رسمی صادر می‌شود.

"نکته"

قنج ممکن است نقد و نظرات ارسالی کاربران را در جهت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر پیام یا نظر ارسال شده توسط کاربر شامل مصادیق مجرمانه باشد، قنج می‌تواند از اطلاعات ارسال و ثبت شده برای پیگیری‌های قانونی استفاده کند.

اطلاعات کاربران

همان‌طور که در ابتدا توضیح داده شد قنج برای دریافت، پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران خود دریافت می‌کند؛ به همین رو آدرس ایمیل و شماره تلفن شماره تلفن همراه‌هایی که کاربران در پروفایل خود ثبت می‌کنند، تنها ایمیل و شماره تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربران می‌باشد و تمامی مکاتبات و پاسخ‌های شرکت قنج از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه، ایمیل و کدپستی مشتری، به منزله‌ی مورد تایید بودن صحت آن‌ها می‌باشد و در صورتی که به صورت صحیح و یا کامل ثبت نشده باشد، قنج جهت اطمینان از قطعیت و صحت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری اطلاعات بیشتر و تکمیلی را درخواست کند.
مشتریان می‌توانند به هنگام خرید نام، آدرس، شماره تلفن‌های ثابت و همراه و کدپستی شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش خود وارد کنند و قنج تنها برای ارسال همان سفارش از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
لازم به ذکر است که برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده‌های احتمالی، اطلاعات کاربر نباید آن را برای شخص دیگری فاش کند و همچنین حفظ و مراقبت از رمز عبور به عهده‌ی کاربر است.
قنج اطلاعات شخصی کاربران را کاملا شخصی می‌داند و آنان را به هیچ شخص یا سازمانی منتقل نمی‌کند مگر آن‌که با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

قنج تمام توان خود را برای حفظ و مراقبت از اطلاعات و حریم شخصی کاربران به کار می‌گیرد تا تجربه‌ی خریدی امن، خوشایند و راحت را برای همه‌ی کاربران خود به ارمغان آورد.

قوانین رعایت حریم خصوصی وب‌سایت قنج

تمامی مطالب موجود در سایت و هریک از خدمات و محصولات فروشگاه اینترنتی قنج مانند: تصاویر، متن، موارد قابل دانلود و کپی، آیکون دکمه‌ها، لوگو، داده‌ها و تمامی محتوای تولید شده به وسیله‌ی قنج، جزئی از اموال قنج به حساب می‌آید و حق استفاده و نشر تمامی مطالب و محتوای سایت در انحصار قنج می‌باشد و استفاده از هرگونه مطلبی بدون کسب مجوز کتبی، شامل حق کپی رایت شده و حق پیگیری قانونی را برای قنج محفوظ می‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، قیمت، مشخصات فنی و هرگونه استفاده از مطالب وب‌سایت فروشگاه اینترنتی قنج، با مقاصد تجاری یا روش‌هایی مشابه مانند جمع‌آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و حقوق بهره‌برداری از تمامی مطالب سایت به طور کامل برای قنج محفوظ است.


مراجع رسمی ارتباط قنج با مشتریان خود
قنج ممکن است برای ارتباط با مشتریان خود، بهینه سازی محتوای سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند؛ برای مثال برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها و خدمات ویژه، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک (اس ام اس – SMS) ارسال کند.
توجه داشته باشید که -------- تنها شماره‌ای است که قنج از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک(اس ام اس – SMS) ارسال می‌کند؛ همچنین این شماره تنها شماره سامانه ارسال پیامک قنج است که جهت آگاهی رسانی از وضعیت سفارش یا خدمات، رویدادها و سرویس‌های ویژه قنج را به اطلاع کاربران خود می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق این سامانه ارسال پیامک وجود ندارد.
لازم به ذکر است که ارسال هرگونه پیامک (اس ام اس – SMS) تحت عنوان قنج، با هر شماره دیگری جعلی، تخلف و سوء استفاده از نام قنج می‌باشد و در صورت دریافت چنین مواردی لطفا جهت پیگیری‌های قانونی آن را به info@ghenj.com اطلاع دهید.
درصورتی که کاربری تمایلی به دریافت این‌گونه ایمیل و پیامک‌ها را ندارد، می‌تواند در انتهای هر ایمیل با کلیک بر "لغو عضویت در خبرنامه" و یا در صفحه‌ی نخست سایت با کلیک بر لغو عضویت و درج ایمیل از عضویت در خبرنامه انصراف دهد.


مراجع رسمی ارتباط کاربران با قنج
تنها مرجع رسمی مورد تایید قنج برای ارتباط با کابران، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.ghenj.com است.
علاوه بر پایگاه رسمی و اصلی قنج، کاربران گرامی می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی رسمی قنج از قبیل: تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس، توییتر، لینکدین از خدمات و محصولات قنج مطلع شوند.

در صورت وجود هرگونه سوال با پشتیبانی فروشگاه قنج تماس حاصل بفرمایید:
تلفن: 02636314683


دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان قنج:
آدرس : کرج - محمدشهر، ولدآباد، خیابان امیرکبیر، میدان توحید، روبروی اداره گاز، ساختمان الهیه