تحویل سریع و آسان

در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید

سرعت و راحتی را با "قنج" حس کنید

 

 

روش‌های ارسال مرسوله در قنج به دو روش (تحویل اکسپرس تهران و کرج پست پیشتاز برای دیگر شهرهای ایران) صورت می‌پذیرد.

سفارش‌های ثبت شده در روزهای عادی طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند و... یا جشنواره‌ها  بر حسب روش ارسال، محل دریافت و نحوه ی پرداخت سفارش، زمان ارسال سفارش متفاوت است و ممکن است طبق رویه های زیر صورت نگیرد.

قنج با فراهم آوردن شرایط تحویل سریع و پرداخت در محل، لذت خریدی پرسرعت، راحت و متفاوتی را برای شما کاربران گرامی فراهم آورده است.

 

تحویل اکسپرس:

در حال حاضر تحویل اکسپرس برای شهر تهران و کرج فعال می باشد، اما به زودی تحویل اکسپرس برای دیگر شهرهای ایران را نیز فراهم خواهیم آورد.

طرح تحویل اکسپرس قنج در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا ساعت 19 عصر و در روزهای پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا ساعت 15 عصر امکان پذیر می باشد و انتخاب بازه زمانی تحویل توسط مشتری محترم انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که سفارشاتی که در بازه زمانی عصر پنج شنبه و در روزهای جمعه برای تهران ثبت شده است، طبق بازه زمان تحویل انتخابی توسط مشتری،  در اولین روز کاری هفته بعد ارسال می‌گردند و برای سایر شهرها این موضوع طبق بازه زمانی پست پیشتاز می‌باشد.

سفارش‌های ثبت شده برای دریافت در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می کنند، تحویل مشتریان عزیزداده خواهد شد.

سفارش های با ارزش بالاتر از 500 هزار تومان به صورت رایگان ارسال خواهند شد.

در تمامی ایام جهت رفاه و آسودگی خاطر مشتریان عزیز قنج ساکن شهر تهران، امکان انتخاب توسط پست نیز وجود دارد و همانند سفارشاتی که با روش ارسال اکسپرس ثبت شده‌اند در صورتی که ارزش سفارش بیش از 500 هزار تومان باشد به صورت رایگان ارسال خواهد شد و همچنین برای سفارشات زیر 500 هزار تومان مبلغ 15 هزار تومان در هنگام ثبت سفارش، هزینه‌ی ارسال به مبلغ فاکتور اضافه خواهد شد.
"لازم به ذکر است که سفارشاتی که روش ارسال آن‌ها از سوی مشتری، پست پیشتاز انتخاب می شود، مشتریان می‌بایست با روش پرداخت اینترنتی(درگاه پرداخت اینترنتی) مبلغ سفارش خود را پرداخت کنند".

تحویل این سفارشات در بازه زمانی تقریبی 24 تا 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش می‌باشد.

لازم به ذکر است که بازه زمانی تحویل سفارشات برای فروشندگان و تامین کنندگان کالاها غیر از قنج 48 الی 72 ساعت کاری پس از ثبت سفارش می باشد.

 

 

ارسال رایگان:

ارسال رایگان فقط شامل سفارش‌هایی با ارزش بالاتر از 500 هزارتومان می شود؛ همچنین هزینه‌ی ارسال سفارش‌های پایین تر از 500 هزار تومان برای تمامی نقاط ایران 15 هزار تومان نرخ ثابت است.

 

 

پست پیشتاز:

پست پیشتاز یکی از روش‌های ارسال قنج برای سفارش‌های تمامی نقاط ایران می باشد.

پس از پردازش سفارش و تحویل بسته به شرکت پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به مقصد سفارش و محدوده جغرافیایی بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

برخی از محصولات در طرح‌های تشویقی و فروش‌های ویژه ممکن است ارسال آن فقط به روش پست پیشتاز امکان پذیر باشد، در این صورت به هنگام ثبت سفارش این موضوع به اطلاع مشتری می‌رسد. 

 

جهت رهگیری سفارشی که با روش پست پیشتاز ثبت شده است، می‌توان به 3 روش از وضعیت مرسوله آگاه شد:

1.         وارد کردن کد 24 رقمی مرسوله در آدرس زیر:

https://tracking.post.ir

2.         تماس با پشتیبانی قنج.

3.         مراجعه‌ی حضوری به پست منطقه‌ی محل سکونت و یا یکی از شعب پست و ارائه‌ی کد 24 رقمی مرسوله به مامور پستی.

 

 

 

توصیه های قنج:

  • توصیه می‌شود تطابق تعداد اقلام سفارش خود را با فاکتور در حضور همکار تحویل سفارش کنترل کنید.
  • توصیه می‌شود از انتخاب مکان‌های عمومی چون هتل، رستوران، پارک، فرودگاه، ترمینال، کافه و... جهت تحویل سفارش خودداری کنید. لازم است مشتریان محترم از آدرس‌های تحویل دقیق و قابل استناد جهت تحویل مرسوله خود استفاده کنند.